WF120-95B410
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WF120-95B410
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului MANUAL PNP/NPN 120 MM
Foi de date:
Starea stocului 249 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 249 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile WF120-95B410
Număr parc WF120-95B410 Producător N/A
Descriere MANUAL PNP/NPN 120 MM Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 249 pcs Fișa cu date
Serie WF Metoda de detectare Optical Flag
Distanța de detectare 4.724" (120mm) Timp de raspuns 100µs
Pachet / Caz Module, Connector Configurarea ieșirii PNP/NPN
Alte nume 6028449 Temperatura de Operare -20°C ~ 60°C (TA)
Tipul de montare Chassis Mount descriere detaliata Optical Sensor Optical Flag 4.724" (120mm) PNP/NPN Module, Connector