UM30-215111
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UM30-215111
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului SEN ULTRASONIC 600-6000MM PNP
Foi de date:
Starea stocului 280 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 280 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UM30-215111
Număr parc UM30-215111 Producător N/A
Descriere SEN ULTRASONIC 600-6000MM PNP Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 280 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 9 V ~ 30 V Stilul de terminare Connector
ecranare - Serie UM30
Tip senzor Ultrasonic Distanța de detectare 23.622" ~ 236.22" (600mm ~ 6000mm)
Frecvență de răspuns 3Hz Pachet / Caz Cylinder, Threaded - M30
Tipul de ieșire PNP Alte nume 1882-1431
Ingress Protection IP67 Indicator LED
descriere detaliata Ultrasonic Proximity Sensor 23.622" ~ 236.22" (600mm ~ 6000mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30