UM30-211118
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UM30-211118
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului SEN ULTRASONIC 30-250MM
Foi de date:
Starea stocului 160 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 160 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UM30-211118
Număr parc UM30-211118 Producător N/A
Descriere SEN ULTRASONIC 30-250MM Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 160 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 9 V ~ 30 V, 15 V ~ 30 V Stilul de terminare Connector
ecranare - Serie UM30
Tip senzor Ultrasonic Distanța de detectare 1.181" ~ 9.843" (30mm ~ 250mm)
Frecvență de răspuns 25Hz Pachet / Caz Cylinder, Threaded - M30
Tipul de ieșire Analog Current and Voltage, PNP Alte nume 1882-1419
Ingress Protection IP67 Indicator LED
descriere detaliata Ultrasonic Proximity Sensor 1.181" ~ 9.843" (30mm ~ 250mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30