PBS-RP015SN1SS0BMA0Z
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBS-RP015SN1SS0BMA0Z
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului SEN PRESS 0-15PSI
Foi de date:
Starea stocului 257 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 257 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBS-RP015SN1SS0BMA0Z
Număr parc PBS-RP015SN1SS0BMA0Z Producător N/A
Descriere SEN PRESS 0-15PSI Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 257 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 15 V ~ 35 V Stilul de terminare Connector
Pachetul dispozitivului furnizor - Serie -
Tip de presiune Gauge Stilul portului Threaded
Dimensiunea portului Female - 1/4" (6.35mm) NPT Pachet / Caz Module
Tipul de ieșire Analog Current, PNP producție 4 mA ~ 20 mA
Alte nume 6050894 Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C
Presiunea de lucru 15 PSI (103 kPa) Presiune maximă -
Caracteristici - descriere detaliata Pressure Sensor 15 PSI (103 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Module
Precizie ±1%