OD2-N85W20AO
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD2-N85W20AO
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului SEN DISP 85MM +/-20MM NPN
Foi de date:
Starea stocului 81 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 81 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD2-N85W20AO
Număr parc OD2-N85W20AO Producător N/A
Descriere SEN DISP 85MM +/-20MM NPN Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 81 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 12 ~ 24VDC Câmp vizual (Min) -
Câmp vizual (Max) - Tip 2D Laser Displacement Sensor
Stilul de terminare Connector Serie OD Value
Tip senzor - Rata de scanare -
Rezoluţie - Alte nume 6036610
OD2-P85W20U2
Temperatura de Operare -10°C ~ 40°C Tipul de montare Chassis Mount
Sursă de lumină - Distanța de instalare 65.0mm ~ 105.0mm