IQ40-40NPOKK0S
Prezentarea produsului
Număr parc: IQ40-40NPOKK0S
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului SEN PROX PNP NC TERM LONG
Foi de date:
Starea stocului 724 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 724 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IQ40-40NPOKK0S
Număr parc IQ40-40NPOKK0S Producător N/A
Descriere SEN PROX PNP NC TERM LONG Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 724 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 10 V ~ 30 V Stilul de terminare Cable
ecranare Shielded Serie -
Tip senzor Inductive Distanța de detectare 1.575" (40mm)
Frecvență de răspuns 100Hz Pachet / Caz Module
Tipul de ieșire PNP-NC, 3-Wire Alte nume 1071853
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C (TA) Material - Corp Plastic
Ingress Protection IP67, IP68, IP69K Indicator LED
descriere detaliata Inductive Proximity Sensor 1.575" (40mm) IP67, IP68, IP69K Module