IME30-20NNOZW2K
Prezentarea produsului
Număr parc: IME30-20NNOZW2K
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului SEN PROX SHRT UNSHLD NPN NC CBL
  • Mesaj
Specificațiile IME30-20NNOZW2K
Număr parc IME30-20NNOZW2K Producător N/A
Descriere SEN PROX SHRT UNSHLD NPN NC CBL Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1481 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 10 V ~ 30 V Stilul de terminare Cable
ecranare Shielded Serie -
Tip senzor Inductive Distanța de detectare 0.787" (20mm)
Frecvență de răspuns 500Hz Pachet / Caz Cylinder, Threaded - M30
Tipul de ieșire NPN-NC, 3-Wire Alte nume 1041059
Temperatura de Operare -25°C ~ 75°C (TA) Material - Corp Plastic
Ingress Protection IP67 Indicator LED
descriere detaliata Inductive Proximity Sensor 0.787" (20mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30