IME18-12NNOZC0K
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IME18-12NNOZC0K
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului SEN PROX SHRT UNSHLD NPN NC M12
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IME18-12NNOZC0K
Număr parc IME18-12NNOZC0K Producător N/A
Descriere SEN PROX SHRT UNSHLD NPN NC M12 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1851 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 10 V ~ 30 V Stilul de terminare Connector
ecranare Shielded Serie -
Tip senzor Inductive Distanța de detectare 0.472" (12mm)
Frecvență de răspuns 1kHz Pachet / Caz Cylinder, Threaded - M18
Tipul de ieșire NPN-NC, 3-Wire Alte nume 1040993
Temperatura de Operare -25°C ~ 75°C (TA) Material - Corp Plastic
Ingress Protection IP67 Indicator LED
descriere detaliata Inductive Proximity Sensor 0.472" (12mm) IP67 Cylinder, Threaded - M18