IMB30-20NNSVU2S
Prezentarea produsului
Număr parc: IMB30-20NNSVU2S
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului SEN PROX UNSHLD NPN NO 2M
  • Mesaj
Specificațiile IMB30-20NNSVU2S
Număr parc IMB30-20NNSVU2S Producător N/A
Descriere SEN PROX UNSHLD NPN NO 2M Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1176 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 10 V ~ 30 V Stilul de terminare Cable
ecranare Shielded Serie -
Tip senzor Inductive Distanța de detectare 0.787" (20mm)
Frecvență de răspuns 500Hz Pachet / Caz Cylinder, Threaded - M30
Tipul de ieșire NPN-NO, 3-Wire Alte nume 1072847
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C (TA) Material - Corp Plastic
Ingress Protection IP68, IP69K Indicator No Indicator
descriere detaliata Inductive Proximity Sensor 0.787" (20mm) IP68, IP69K Cylinder, Threaded - M30