IMB18-12NPSVU2K
Prezentarea produsului
Număr parc: IMB18-12NPSVU2K
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului SEN PROX UNSHLD PNP NO 2M SHRT
  • Mesaj
Specificațiile IMB18-12NPSVU2K
Număr parc IMB18-12NPSVU2K Producător N/A
Descriere SEN PROX UNSHLD PNP NO 2M SHRT Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1340 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 10 V ~ 30 V Stilul de terminare Cable
ecranare Shielded Serie -
Tip senzor Inductive Distanța de detectare 0.472" (12mm)
Frecvență de răspuns 1kHz Pachet / Caz Cylinder, Threaded - M18
Tipul de ieșire PNP-NO, 3-Wire Alte nume 1072831
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C (TA) Material - Corp Plastic
Ingress Protection IP68, IP69K Indicator No Indicator
descriere detaliata Inductive Proximity Sensor 0.472" (12mm) IP68, IP69K Cylinder, Threaded - M18