IMB18-12NNSVC0S
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IMB18-12NNSVC0S
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului SENSOR PROX NPN-NO 12MM M18
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IMB18-12NNSVC0S
Număr parc IMB18-12NNSVC0S Producător N/A
Descriere SENSOR PROX NPN-NO 12MM M18 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1456 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 10 V ~ 30 V Stilul de terminare Connector
ecranare Unshielded Serie -
Tip senzor Inductive Distanța de detectare 0.472" (12mm)
Frecvență de răspuns 1kHz Pachet / Caz Cylinder, Threaded - M18
Tipul de ieșire NPN-NO, 3-Wire Alte nume 1072811
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Material - Corp Stainless Steel
Ingress Protection IP69K Indicator LED
descriere detaliata Inductive Proximity Sensor 0.472" (12mm) IP69K Cylinder, Threaded - M18