GSE10-N1211
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GSE10-N1211
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului SEN PHT CBL 2M 3-WIRE
Foi de date:
Starea stocului 689 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 689 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GSE10-N1211
Număr parc GSE10-N1211 Producător N/A
Descriere SEN PHT CBL 2M 3-WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 689 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 10 V ~ 30 V Serie G10
Metoda de detectare Through-Beam Distanța de detectare 1574.803" (40m)
Timp de raspuns 500µs Configurarea ieșirii NPN
Alte nume 1065904 Temperatura de Operare -30°C ~ 60°C (TA)
Sursă de lumină Red (625nm) Ingress Protection IP67
Metoda de conectare Cable Lungimea cablului 78.740" (2000.00mm)