CM30-25NPP-KC1
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CM30-25NPP-KC1
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului SENSOR PROX PNP-NC 25MM M30
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile CM30-25NPP-KC1
Număr parc CM30-25NPP-KC1 Producător N/A
Descriere SENSOR PROX PNP-NC 25MM M30 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 3161 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 10 V ~ 36 V Stilul de terminare Connector
ecranare Unshielded Serie -
Tip senzor Capacitive Distanța de detectare 0.157" ~ 0.984" (4mm ~ 25mm)
Frecvență de răspuns 50Hz Pachet / Caz Cylinder, Threaded - M30
Tipul de ieșire PNP-NC, 4-Wire Alte nume 1882-1022
Temperatura de Operare -25°C ~ 80°C Material - Corp Plastic
Ingress Protection IP67 Indicator LED
descriere detaliata Capacitive Proximity Sensor 0.157" ~ 0.984" (4mm ~ 25mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30