SA6.5-E3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
SA6.5-E3/73 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SA6.5-E3/73
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului TVS DIODE 6.5VWM 12.3VC DO204AC
Foi de date: SA6.5-E3/73.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SA6.5-E3/73
Număr parc SA6.5-E3/73 Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
cantitate valabila 6290 pcs Fișa cu date SA6.5-E3/73.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 1 Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 7.22V
Tensiune - Defalcare (Min) 6.5V Tensiune - Defalcare DO-204AC (DO-15)
Tip Zener Serie TransZorb®
Starea RoHS Tape & Box (TB) Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Protecția liniei electrice 500W Power - vârf de vârf 40.7A
Polarizare DO-204AC, DO-15, Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului SA6.5-E3/73 Descriere TVS DIODE 6.5VWM 12.3VC DO204AC
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 12.3V Capacitate @ Frecventa -
Canalele bidirecționale No
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SA6.0CAHE3/73
SA6.0CAHE3/73
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: TVS DIODE 6V 10.3V DO204AC
In stoc: 435402 pcs
Descarca: SA6.0CAHE3/73.pdf
RFQ
SA6.5A
SA6.5A
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 6.5V 11.2V DO204AC