SA40-E3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
SA40-E3/73 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SA40-E3/73
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului TVS DIODE 40VWM 71.4VC DO204AC
Foi de date: SA40-E3/73.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SA40-E3/73
Număr parc SA40-E3/73 Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
cantitate valabila 4521 pcs Fișa cu date SA40-E3/73.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 1 Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 44.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 40V Tensiune - Defalcare DO-204AC (DO-15)
Tip Zener Serie TransZorb®
Starea RoHS Tape & Box (TB) Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Protecția liniei electrice 500W Power - vârf de vârf 7A
Polarizare DO-204AC, DO-15, Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului SA40-E3/73 Descriere TVS DIODE 40VWM 71.4VC DO204AC
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 71.4V Capacitate @ Frecventa -