6SW100MX
RubyconRubycon
Rubycon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 6SW100MX
Producator / Marca: Rubycon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
Foi de date: 6SW100MX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 6SW100MX
Număr parc 6SW100MX Producător Rubycon
Descriere CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 124958 pcs Fișa cu date 6SW100MX.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie PC-CON, SW
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2917 (7343 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.106" (2.70mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 9 mOhm
descriere detaliata 100µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 100µF