63MU473MA13216
RubyconRubycon
63MU473MA13216 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 63MU473MA13216
Producator / Marca: Rubycon
Descrierea produsului CAP FILM 0.047UF 20% 63VDC 1206
Foi de date: 63MU473MA13216.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 63MU473MA13216
Număr parc 63MU473MA13216 Producător Rubycon
Descriere CAP FILM 0.047UF 20% 63VDC 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 53754 pcs Fișa cu date 63MU473MA13216.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 63V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±20% terminare Solder Pads
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie PMLCAP®, MU
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume 1189-2556-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.047" (1.20mm)
Caracteristici - Material dielectric Acrylic, Metallized
descriere detaliata 0.047µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.047µF