50MS50.47MEFC4X5
RubyconRubycon
50MS50.47MEFC4X5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 50MS50.47MEFC4X5
Producator / Marca: Rubycon
Descrierea produsului CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.50MS50.47MEFC4X5.pdf2.50MS50.47MEFC4X5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 50MS50.47MEFC4X5
Număr parc 50MS50.47MEFC4X5 Producător Rubycon
Descriere CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1828816 pcs Fișa cu date 1.50MS50.47MEFC4X5.pdf2.50MS50.47MEFC4X5.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia (4.00mm)
Serie MS5 Ripple Current @ Low Frequency 6mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.059" (1.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.256" (6.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
capacitanță 0.47µF Aplicații General Purpose