400SAW47MEFC18X20
RubyconRubycon
Rubycon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 400SAW47MEFC18X20
Producator / Marca: Rubycon
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Foi de date: 1.400SAW47MEFC18X20.pdf2.400SAW47MEFC18X20.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 400SAW47MEFC18X20
Număr parc 400SAW47MEFC18X20 Producător Rubycon
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 60922 pcs Fișa cu date 1.400SAW47MEFC18X20.pdf2.400SAW47MEFC18X20.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie SAW Ripple Current @ Low Frequency 280mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 322mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 47µF Aplicații General Purpose