400AX6.8MEFC8X10.8
RubyconRubycon
400AX6.8MEFC8X10.8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 400AX6.8MEFC8X10.8
Producator / Marca: Rubycon
Descrierea produsului CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL
Foi de date: 1.400AX6.8MEFC8X10.8.pdf2.400AX6.8MEFC8X10.8.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 400AX6.8MEFC8X10.8
Număr parc 400AX6.8MEFC8X10.8 Producător Rubycon
Descriere CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 131223 pcs Fișa cu date 1.400AX6.8MEFC8X10.8.pdf2.400AX6.8MEFC8X10.8.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie AX Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 1189-2277
400AX6.8M8X10.8
400AX6.8MEFC8X10.8-ND
400AX6R8MEFC8X10.8
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.484" (12.30mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 6.8µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 6.8µF