400AX10MEFC10X12.5
RubyconRubycon
400AX10MEFC10X12.5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 400AX10MEFC10X12.5
Producator / Marca: Rubycon
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Foi de date: 1.400AX10MEFC10X12.5.pdf2.400AX10MEFC10X12.5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 400AX10MEFC10X12.5
Număr parc 400AX10MEFC10X12.5 Producător Rubycon
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 157503 pcs Fișa cu date 1.400AX10MEFC10X12.5.pdf2.400AX10MEFC10X12.5.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie AX Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 1189-4185
400AX10M10X12.5
400AX10M10X12.5-ND
400AX10MEFC10X12.5-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 10µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 10µF