35YXA330MEFC10X12.5
RubyconRubycon
35YXA330MEFC10X12.5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 35YXA330MEFC10X12.5
Producator / Marca: Rubycon
Descrierea produsului CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.35YXA330MEFC10X12.5.pdf2.35YXA330MEFC10X12.5.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 35YXA330MEFC10X12.5
Număr parc 35YXA330MEFC10X12.5 Producător Rubycon
Descriere CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3577 pcs Fișa cu date 1.35YXA330MEFC10X12.5.pdf2.35YXA330MEFC10X12.5.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie YXA Ripple Current @ Low Frequency 400mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 330µF