35MXC4700MEFC20X35
RubyconRubycon
Rubycon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 35MXC4700MEFC20X35
Producator / Marca: Rubycon
Descrierea produsului CAP ALUM 4700UF 20% 35V SNAP
Foi de date: 1.35MXC4700MEFC20X35.pdf2.35MXC4700MEFC20X35.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 35MXC4700MEFC20X35
Număr parc 35MXC4700MEFC20X35 Producător Rubycon
Descriere CAP ALUM 4700UF 20% 35V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 44674 pcs Fișa cu date 1.35MXC4700MEFC20X35.pdf2.35MXC4700MEFC20X35.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.787" Dia (20.00mm)
Serie MXC Ripple Current @ Low Frequency 2.02A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.323A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 4700µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 4700µF Aplicații General Purpose