25ZLQ1800MEFC12.5X20
RubyconRubycon
25ZLQ1800MEFC12.5X20 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 25ZLQ1800MEFC12.5X20
Producator / Marca: Rubycon
Descrierea produsului CAP ALUM 1800UF 20% 25V T/H
Foi de date: 1.25ZLQ1800MEFC12.5X20.pdf2.25ZLQ1800MEFC12.5X20.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 25ZLQ1800MEFC12.5X20
Număr parc 25ZLQ1800MEFC12.5X20 Producător Rubycon
Descriere CAP ALUM 1800UF 20% 25V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 90444 pcs Fișa cu date 1.25ZLQ1800MEFC12.5X20.pdf2.25ZLQ1800MEFC12.5X20.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie ZLQ Ripple Current @ Low Frequency 1.614A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.69A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 1189-3650
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 16 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
capacitanță 1800µF Aplicații General Purpose