250LEX2R2MEFC6.3X11
RubyconRubycon
Rubycon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 250LEX2R2MEFC6.3X11
Producator / Marca: Rubycon
Descrierea produsului CAP ALUM RAD
Foi de date: 1.250LEX2R2MEFC6.3X11.pdf2.250LEX2R2MEFC6.3X11.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 250LEX2R2MEFC6.3X11
Număr parc 250LEX2R2MEFC6.3X11 Producător Rubycon
Descriere CAP ALUM RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 913404 pcs Fișa cu date 1.250LEX2R2MEFC6.3X11.pdf2.250LEX2R2MEFC6.3X11.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie LEX Ripple Current @ Low Frequency 36mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 72mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 2.2µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 125°C capacitanță 2.2µF