200YXF22MEFCT810X20
RubyconRubycon
Rubycon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 200YXF22MEFCT810X20
Producator / Marca: Rubycon
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
Foi de date: 1.200YXF22MEFCT810X20.pdf2.200YXF22MEFCT810X20.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 200YXF22MEFCT810X20
Număr parc 200YXF22MEFCT810X20 Producător Rubycon
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 457479 pcs Fișa cu date 1.200YXF22MEFCT810X20.pdf2.200YXF22MEFCT810X20.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie YXF Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 22µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
capacitanță 22µF Aplicații General Purpose