16MU226MD35750
RubyconRubycon
16MU226MD35750 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 16MU226MD35750
Producator / Marca: Rubycon
Descrierea produsului CAP FILM 22UF 20% 16VDC 2220
Foi de date: 16MU226MD35750.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 16MU226MD35750
Număr parc 16MU226MD35750 Producător Rubycon
Descriere CAP FILM 22UF 20% 16VDC 2220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11938 pcs Fișa cu date 16MU226MD35750.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 16V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±20% terminare Solder Pads
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie PMLCAP®, MU
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2220 (5750 Metric) Alte nume 1189-2516-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 5 (48 Hours) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.80mm)
Caracteristici - Material dielectric Acrylic, Metallized
descriere detaliata 22µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric) capacitanță 22µF