10AX180MEFC5X11
RubyconRubycon
10AX180MEFC5X11 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 10AX180MEFC5X11
Producator / Marca: Rubycon
Descrierea produsului CAP ALUM 180UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.10AX180MEFC5X11.pdf2.10AX180MEFC5X11.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 10AX180MEFC5X11
Număr parc 10AX180MEFC5X11 Producător Rubycon
Descriere CAP ALUM 180UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 332987 pcs Fișa cu date 1.10AX180MEFC5X11.pdf2.10AX180MEFC5X11.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie AX Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 10AX180M5X11
10AX180MEFC5X11-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 140 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 180µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 180µF Aplicații General Purpose