USR2G-12KX1
RiedonRiedon
USR2G-12KX1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: USR2G-12KX1
Producator / Marca: Riedon
Descrierea produsului RES 12K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Foi de date: USR2G-12KX1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile USR2G-12KX1
Număr parc USR2G-12KX1 Producător Riedon
Descriere RES 12K OHM 0.6W 0.01% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5335 pcs Fișa cu date USR2G-12KX1.pdf
Toleranţă ±0.01% Coeficientul de temperatură ±1ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serie USR Rezistenţă 12 kOhms
Putere (Wați) 0.6W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume USR 2-0808 12K OHM 0.01% 1PPM
USR 2-0808 12K OHM D 0.01% 1PPM
USR2-0808-12KT
USR2-0808-12KT-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.335" (8.50mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 12 kOhms ±0.01% 0.6W Through Hole Resistor Radial Metal Foil