UB3C-910RF8
RiedonRiedon
UB3C-910RF8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UB3C-910RF8
Producator / Marca: Riedon
Descrierea produsului RES 910 OHM 3W 1% AXIAL
Foi de date: 1.UB3C-910RF8.pdf2.UB3C-910RF8.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UB3C-910RF8
Număr parc UB3C-910RF8 Producător Riedon
Descriere RES 910 OHM 3W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 270779 pcs Fișa cu date 1.UB3C-910RF8.pdf2.UB3C-910RF8.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia x 0.350" L (4.00mm x 8.90mm)
Serie UB Rezistenţă 910 Ohms
Putere (Wați) 3W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume UB3C-910RF1TR
UB3C-910RF1TR-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 910 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound