UB3C-2R2F1
RiedonRiedon
UB3C-2R2F1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UB3C-2R2F1
Producator / Marca: Riedon
Descrierea produsului RES 2.2 OHM 3W 1% AXIAL
Foi de date: 1.UB3C-2R2F1.pdf2.UB3C-2R2F1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UB3C-2R2F1
Număr parc UB3C-2R2F1 Producător Riedon
Descriere RES 2.2 OHM 3W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 266403 pcs Fișa cu date 1.UB3C-2R2F1.pdf2.UB3C-2R2F1.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia x 0.350" L (4.00mm x 8.90mm)
Serie UB Rezistenţă 2.2 Ohms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Moisture Resistant, Pulse Withstanding Rata de eșec -
descriere detaliata 2.2 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Compoziţie Wirewound