UB15-1RF1
RiedonRiedon
UB15-1RF1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UB15-1RF1
Producator / Marca: Riedon
Descrierea produsului RES 1 OHM 15W 1% AXIAL
Foi de date: 1.UB15-1RF1.pdf2.UB15-1RF1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UB15-1RF1
Număr parc UB15-1RF1 Producător Riedon
Descriere RES 1 OHM 15W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 36725 pcs Fișa cu date 1.UB15-1RF1.pdf2.UB15-1RF1.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Serie UB Rezistenţă 1 Ohms
Putere (Wați) 15W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 696-1718
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 1 Ohms ±1% 15W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound