UB10-10RF1
RiedonRiedon
UB10-10RF1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UB10-10RF1
Producator / Marca: Riedon
Descrierea produsului RES 10 OHM 7W 1% AXIAL
Foi de date: 1.UB10-10RF1.pdf2.UB10-10RF1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UB10-10RF1
Număr parc UB10-10RF1 Producător Riedon
Descriere RES 10 OHM 7W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 57428 pcs Fișa cu date 1.UB10-10RF1.pdf2.UB10-10RF1.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.311" Dia x 0.874" L (7.90mm x 22.20mm)
Serie UB Rezistenţă 10 Ohms
Putere (Wați) 7W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 696-1705
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 10 Ohms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound