S4-0R015F1
RiedonRiedon
S4-0R015F1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: S4-0R015F1
Producator / Marca: Riedon
Descrierea produsului RES 0.015 OHM 1% 2W 4525
Foi de date: 1.S4-0R015F1.pdf2.S4-0R015F1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile S4-0R015F1
Număr parc S4-0R015F1 Producător Riedon
Descriere RES 0.015 OHM 1% 2W 4525 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 107477 pcs Fișa cu date 1.S4-0R015F1.pdf2.S4-0R015F1.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm)
Serie S Rezistenţă 15 mOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4525 J-Lead Alte nume S-4 0.015 OHM 1%
S-4-0.015FTR
S-4-0.015FTR-ND
S4-0R015F1TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 275°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.197" (5.00mm) Caracteristici Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 15 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 4525 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound