S3-0R75F1
RiedonRiedon
S3-0R75F1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: S3-0R75F1
Producator / Marca: Riedon
Descrierea produsului RES 0.75 OHM 1% 3W 6327
Foi de date: 1.S3-0R75F1.pdf2.S3-0R75F1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile S3-0R75F1
Număr parc S3-0R75F1 Producător Riedon
Descriere RES 0.75 OHM 1% 3W 6327 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 52446 pcs Fișa cu date 1.S3-0R75F1.pdf2.S3-0R75F1.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm)
Serie S Rezistenţă 750 mOhms
Putere (Wați) 3W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 6327 J-Lead Alte nume 696-1218-1
S-3-0.750FCT
S-3-0.750FCT-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 275°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.268" (6.80mm) Caracteristici Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 750 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound