S2-681RF1
RiedonRiedon
S2-681RF1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: S2-681RF1
Producator / Marca: Riedon
Descrierea produsului RES SMD 681 OHM 1% 1W 2615
Foi de date: 1.S2-681RF1.pdf2.S2-681RF1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile S2-681RF1
Număr parc S2-681RF1 Producător Riedon
Descriere RES SMD 681 OHM 1% 1W 2615 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 109174 pcs Fișa cu date 1.S2-681RF1.pdf2.S2-681RF1.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm)
Serie S Rezistenţă 681 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2615 J-Lead Alte nume S-2-681FTR
S-2-681FTR-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 275°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.142" (3.60mm) Caracteristici Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 681 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Compoziţie Wirewound
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
S2-5/8A
S2-5/8A
Producători: Essentra Components
Descriere: SHEET METAL PLUG: 2.625 IN (66.7
In stoc: 69716 pcs
Descarca:
RFQ
S2-680RJ8
S2-680RJ8
Producători: Riedon
Descriere: RES SMD 680 OHM 5% 1W 2615
In stoc: 213868 pcs
Descarca: S2-680RJ8.pdf
RFQ
S2-C
S2-C
Producători: Panduit
Descriere: FASTENER W/SCREW SNAP CLIP 2"W
Descarca: S2-C.pdf
S2-680RF1
S2-680RF1
Producători: Riedon
Descriere: RES SMD 680 OHM 1% 1W 2615
Descarca: S2-680RF1.pdf
S2-68R1F1
S2-68R1F1
Descriere: RES SMD 68.1 OHM 1% 1W 2615