S2-150RJ8
RiedonRiedon
S2-150RJ8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: S2-150RJ8
Producator / Marca: Riedon
Descrierea produsului RES SMD 150 OHM 5% 1W 2615
Foi de date: 1.S2-150RJ8.pdf2.S2-150RJ8.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile S2-150RJ8
Număr parc S2-150RJ8 Producător Riedon
Descriere RES SMD 150 OHM 5% 1W 2615 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 189121 pcs Fișa cu date 1.S2-150RJ8.pdf2.S2-150RJ8.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm)
Serie S Rezistenţă 150 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2615 J-Lead Alte nume S-2 150 OHM 5%
S-2-150JTR
S-2-150JTR-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 275°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.142" (3.60mm) Caracteristici Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 150 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Compoziţie Wirewound
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
S2-12R-X
S2-12R-X
Producători: Panduit
Descriere: CONN RING FLAT 1-2AWG #1/2 CRIMP
In stoc: 21656 pcs
Descarca: S2-12R-X.pdf
RFQ
S2-14R-T
S2-14R-T
Producători: Panduit
Descriere: CONN RING FLAT 1-2AWG #1/4 CRIMP
In stoc: 56303 pcs
Descarca: S2-14R-T.pdf
RFQ
S2-1K5F1
S2-1K5F1
Producători: Riedon
Descriere: RES SMD 1.5K OHM 1% 1W 2615
Descarca: S2-1K5F1.pdf
S2-1KJ8
S2-1KJ8
Producători: Riedon
Descriere: RES SMD 1K OHM 5% 1W 2615
Descarca: S2-1KJ8.pdf
S2-15RF1
S2-15RF1
Descriere: RES SMD 15 OHM 1% 1W 2615
Descarca: S2-15RF1.pdf
S2-12R-T
S2-12R-T
Descarca: S2-12R-T.pdf
S2-1K5J8
S2-1K5J8
Descriere: RES SMD 1.5K OHM 5% 1W 2615
Descarca: S2-1K5J8.pdf
S2-1KF2
S2-1KF2
Descriere: RES SMD 1K OHM 1% 1W 2615
Descarca: S2-1KF2.pdf
S2-150RF1
S2-150RF1
Descriere: RES SMD 150 OHM 1% 1W 2615
Descarca: S2-150RF1.pdf
S2-14R-X
S2-14R-X
Descarca: S2-14R-X.pdf
S2-12PU
S2-12PU
Producători: Cynergy3
Descriere: RELAY REED SPST 700MA 12V UL
Descarca: S2-12PU.pdf
S2-15RJ8
S2-15RJ8
Descriere: RES SMD 15 OHM 5% 1W 2615
Descarca: S2-15RJ8.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW