S2-0R01F1
RiedonRiedon
S2-0R01F1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: S2-0R01F1
Producator / Marca: Riedon
Descrierea produsului RES 0.01 OHM 1% 1W 2615
Foi de date: 1.S2-0R01F1.pdf2.S2-0R01F1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile S2-0R01F1
Număr parc S2-0R01F1 Producător Riedon
Descriere RES 0.01 OHM 1% 1W 2615 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 153855 pcs Fișa cu date 1.S2-0R01F1.pdf2.S2-0R01F1.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm)
Serie S Rezistenţă 10 mOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2615 J-Lead Alte nume S-2 0.010 OHM 1%
S-2-0.010FTR
S-2-0.010FTR-ND
S2-0R01F1TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 275°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.142" (3.60mm) Caracteristici Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 10 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Compoziţie Wirewound
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
S2-0R02J1
S2-0R02J1
Producători: Riedon
Descriere: RES 0.02 OHM 5% 1W 2615
In stoc: 145465 pcs
Descarca: S2-0R02J1.pdf
RFQ
S2-05P
S2-05P
Producători: Cynergy3
Descriere: RELAY REED SPST 700MA 5V
In stoc: 7659 pcs
Descarca: S2-05P.pdf
RFQ
S2-0R005J1
S2-0R005J1
Producători: Riedon
Descriere: RES 0.005 OHM 5% 1W 2615
Descarca: S2-0R005J1.pdf
S2-05PU
S2-05PU
Producători: Cynergy3
Descriere: RELAY REED SPST 700MA 5V UL