RSN-50-100B
RiedonRiedon
RSN-50-100B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RSN-50-100B
Producator / Marca: Riedon
Descrierea produsului RES CHAS MNT 0.002 OHM 0.1% 50W
Foi de date: RSN-50-100B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RSN-50-100B
Număr parc RSN-50-100B Producător Riedon
Descriere RES CHAS MNT 0.002 OHM 0.1% 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2557 pcs Fișa cu date RSN-50-100B.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±15ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 6.000" L x 1.250" W (152.40mm x 31.75mm) Serie RSN
Rezistenţă 2 mOhms Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Rectangular Case
Alte nume 696-1763 Temperatura de Operare 30°C ~ 70°C
Caracteristică de montare Flanges Stil de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.380" (35.05mm)
Caracteristici Current Sense Rata de eșec -
descriere detaliata 2 mOhms ±0.1% 50W Metal Element Chassis Mount Resistor Compoziţie Metal Element