PFS35-3R6F1
RiedonRiedon
PFS35-3R6F1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PFS35-3R6F1
Producator / Marca: Riedon
Descrierea produsului RES SMD 3.6 OHM 1% 35W TO263
Foi de date: 1.PFS35-3R6F1.pdf2.PFS35-3R6F1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PFS35-3R6F1
Număr parc PFS35-3R6F1 Producător Riedon
Descriere RES SMD 3.6 OHM 1% 35W TO263 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 47556 pcs Fișa cu date 1.PFS35-3R6F1.pdf2.PFS35-3R6F1.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-263 (D-Pak) Dimensiune / Dimensiune 0.406" L x 0.398" W (10.30mm x 10.10mm)
Serie PFS35 Rezistenţă 3.6 Ohms
Putere (Wați) 35W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.185" (4.70mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 3.6 Ohms ±1% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thin Film Compoziţie Thin Film