PCS-0R0015D1
RiedonRiedon
PCS-0R0015D1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PCS-0R0015D1
Producator / Marca: Riedon
Descrierea produsului RES 0.0015 OHM 0.5% 40W RADIAL
Foi de date: PCS-0R0015D1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PCS-0R0015D1
Număr parc PCS-0R0015D1 Producător Riedon
Descriere RES 0.0015 OHM 0.5% 40W RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2827 pcs Fișa cu date PCS-0R0015D1.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±10ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.878" L x 0.177" W (22.30mm x 4.50mm)
Serie PCS Rezistenţă 1.5 mOhms
Putere (Wați) 40W ambalare Tube
Pachet / Caz 4-SIP Alte nume 696-1793-5
Temperatura de Operare -40°C ~ 130°C Număr de terminări 4
Înălțime - așezată (Max) 0.687" (17.45mm) Caracteristici Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 1.5 mOhms ±0.5% 40W Through Hole Resistor 4-SIP Current Sense Metal Foil