NPS2T-7K5F1
RiedonRiedon
NPS2T-7K5F1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NPS2T-7K5F1
Producator / Marca: Riedon
Descrierea produsului RES SMD 7.5K OHM 1% 25W TO126
Foi de date: 1.NPS2T-7K5F1.pdf2.NPS2T-7K5F1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile NPS2T-7K5F1
Număr parc NPS2T-7K5F1 Producător Riedon
Descriere RES SMD 7.5K OHM 1% 25W TO126 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21970 pcs Fișa cu date 1.NPS2T-7K5F1.pdf2.NPS2T-7K5F1.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-126 (D-Pak Style) Dimensiune / Dimensiune 0.325" L x 0.320" W (8.26mm x 8.13mm)
Serie NPS Rezistenţă 7.5 kOhms
Putere (Wați) 25W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Alte nume NPS 2-T126 7500.000 OHM 1%