MSR3-0R01F1
RiedonRiedon
MSR3-0R01F1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MSR3-0R01F1
Producator / Marca: Riedon
Descrierea produsului RES 0.01 OHM 3W 1% RADIAL
Foi de date: 1.MSR3-0R01F1.pdf2.MSR3-0R01F1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MSR3-0R01F1
Număr parc MSR3-0R01F1 Producător Riedon
Descriere RES 0.01 OHM 3W 1% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 88077 pcs Fișa cu date 1.MSR3-0R01F1.pdf2.MSR3-0R01F1.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.598" L x 0.067" W (15.20mm x 1.70mm)
Serie MSR Rezistenţă 10 mOhms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 696-1640
MSR-3 0.010 OHM 1%
MSR-3-0.010F
MSR-3-0.010F-ND
MSR3-0R01F
MSR3-0R01F1-ND
Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 1.000" (25.40mm) Caracteristici Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 10 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Radial Current Sense Metal Element