HTE39-100MJ
RiedonRiedon
HTE39-100MJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HTE39-100MJ
Producator / Marca: Riedon
Descrierea produsului RES 100M OHM 3W 5% AXIAL
Foi de date: HTE39-100MJ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HTE39-100MJ
Număr parc HTE39-100MJ Producător Riedon
Descriere RES 100M OHM 3W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4047 pcs Fișa cu date HTE39-100MJ.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia x 1.535" L (8.00mm x 39.00mm)
Serie HTE Rezistenţă 100 MOhms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 696-1624
Temperatura de Operare -55°C ~ 195°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive
Rata de eșec - descriere detaliata 100 MOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film