RT9819F-40GV
RichtekRichtek
Richtek
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT9819F-40GV
Producator / Marca: Richtek
Descrierea produsului IC VOLT DETECTOR 4.0V SOT23-3
Foi de date: RT9819F-40GV.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT9819F-40GV
Număr parc RT9819F-40GV Producător Richtek
Descriere IC VOLT DETECTOR 4.0V SOT23-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3098 pcs Fișa cu date RT9819F-40GV.pdf
Tensiune - prag 4V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-3 Serie -
Resetați timpul de expirare 35 ms Minimum restabili Active High
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
producție Push-Pull, Totem Pole Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)