RT9261-27GX
RichtekRichtek
RT9261-27GX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT9261-27GX
Producator / Marca: Richtek
Descrierea produsului IC REG BOOST 2.7V 60MA SOT89-3
Foi de date: RT9261-27GX.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT9261-27GX
Număr parc RT9261-27GX Producător Richtek
Descriere IC REG BOOST 2.7V 60MA SOT89-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3378 pcs Fișa cu date RT9261-27GX.pdf
Tensiune - ieșire (min / fix) 2.7V Tensiune - ieșire (Max) -
Tensiune - Intrare (Min) 1V Tensiune - Intrare (Max) 7V
Topologie Boost Redresor sincron No
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-89-3 Serie -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-243AA
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C (TA) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Funcţie Step-Up
Frecvență - Comutare 120kHz descriere detaliata Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 2.7V 1 Output 60mA (Switch) TO-243AA
Curent - ieșire 60mA (Switch)