RT9198-15GY
RichtekRichtek
RT9198-15GY Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT9198-15GY
Producator / Marca: Richtek
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.5V 300MA SC82
Foi de date: RT9198-15GY.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT9198-15GY
Număr parc RT9198-15GY Producător Richtek
Descriere IC REG LINEAR 1.5V 300MA SC82 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5271 pcs Fișa cu date RT9198-15GY.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.33V @ 300mA Tensiune - ieșire (min / fix) 1.5V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor SC-82 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SC-82 PSRR 60dB ~ 30dB (100Hz ~ 10kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 300mA SC-82
Curent - Quiescent (Iq) 130µA Curent - ieșire 300mA