RT9183-12GGF
RichtekRichtek
Richtek
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT9183-12GGF
Producator / Marca: Richtek
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.2V 1.5A SOT223F
Foi de date: RT9183-12GGF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT9183-12GGF
Număr parc RT9183-12GGF Producător Richtek
Descriere IC REG LINEAR 1.2V 1.5A SOT223F Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6738 pcs Fișa cu date RT9183-12GGF.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.5V @ 1.5A Tensiune - ieșire (min / fix) 1.2V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-223F Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1.5A SOT-223F
Curent - Quiescent (Iq) 500µA Curent - ieșire 1.5A