RT9169-18GVL
RichtekRichtek
Richtek
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT9169-18GVL
Producator / Marca: Richtek
Descrierea produsului IC REG LIN 1.8V 100MA SOT23-3L
Foi de date: RT9169-18GVL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT9169-18GVL
Număr parc RT9169-18GVL Producător Richtek
Descriere IC REG LIN 1.8V 100MA SOT23-3L Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2911 pcs Fișa cu date RT9169-18GVL.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.6V @ 100mA Tensiune - ieșire (min / fix) 1.8V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-3L Serie -
Caracteristici de protecție Over Current ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR 30dB (1kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 100mA SOT-23-3L
Curent - aprovizionare (Max) 10µA Curent - Quiescent (Iq) 7µA
Curent - ieșire 100mA Caracteristici de control -