RT9166A-33GX
RichtekRichtek
RT9166A-33GX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT9166A-33GX
Producator / Marca: Richtek
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 600MA SOT89-3
Foi de date: RT9166A-33GX.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT9166A-33GX
Număr parc RT9166A-33GX Producător Richtek
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 600MA SOT89-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6953 pcs Fișa cu date RT9166A-33GX.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.58V @ 600mA (Typ) Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-89-3 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-243AA PSRR 55dB (1kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 600mA SOT-89-3
Curent - Quiescent (Iq) 300µA Curent - ieșire 600mA